Hakkımızda
Vizyon ve Misyon
Bizim Hakkımızda
Toğan Hukuk Bürosu, Avukat Selman Toğan tarafından kurulmuştur.

" Adalet mülkün temelidir " sözüne bağlı kalarak hizmet vermeye çalışan firmamız, hukuki danışmanlık alanında başta Bandırma olmak üzere bir çok bölgede, bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet vermeye çalışmaktadır.

Güçlü çözüm ortakları ile yurtiçi ve yurtdışında müvekkillerine en uygun hukuki çözümü sunan firmamız, sorunların çözümünde kalite sürekliliği ve müşteri memnuniyeti hedefi ile yoluna devam etmektedir.


Sizleri de yolunuz düşerse, Bandırma'daki ofisimize kahve içmeye bekleriz.
Selman Toğan Kimdir?
2009 yılında Kadir Has Üniversitesi Hukuk Bölümü'nü burslu olarak kazanan Selman Toğan, 2009-2010 yıllarında İngilizce hazırlık bölümünü bitirdikten sonra, 2014 yılında aynı üniversiteden mezun oldu.

Mezuniyetinin ardından İstanbul'da saygın bir avukatlık bürosunda stajını tamamladı ve memleketi Bandırma'ya dönüş yaptı. Burada da bir süre avukatlık ofisinda çalıştıktan sonra, kendi avukatlık ofisini açtı.

Halen kendi avukatlık ofisinde, hukuki danışmanlığını sürdürmektedir.


İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olan Selman Toğan, hukuki anlamda da müvekkillerinin hukuki davalarını başarıyla sonuçlandırmaktadır.
Ekibimiz
Ofisimizde ekibimizin başında bir avukat bulunmak ile beraber, yönetici asistanımız, ofis sekreterimiz ve müvekkillerimizin icra dosyalarını takip eden tecrübeli icra takip elemanları bulunmaktadır.

Ayrıca, ana dili Almanca olan ve tercümanlık belgesi bulunan hukuk sorumlusu da mevcuttur.